سارافون دانش آموزان و کارکنان در خارج

یونیفورم مدرسه راهی کلیدی برای ایجاد حس با هم بودن در بین دانش آموزان و کارکنان است جوراب دخترانه اما این موضوع هنوز یکی از بحث های گسترده در خارج از مدارس است.

از کدهای لباس تا ایمنی بهبود یافته، در این مقاله، مزایای گسترده پوشیدن لباس فرم مدرسه را مورد بحث قرار خواهیم داد.

وقتی همه دانش‌آموزان هر روز در مدرسه لباس یکسان می‌پوشند، زمین بازی را هموار می‌کند. هر گونه انتظاری در مورد لباس پوشیدن حذف می شود و کودکان احساس برابری بیشتری پیدا می کنند.

کودکان با هر زمینه اجتماعی-اقتصادی از یک نقطه شروع شروع می کنند. بدون یونیفورم سارافون دخترانه مجلسی اگر والدینشان قادر به خرید جدیدترین سبک لباس نباشند، کودکانی که دارای پیشینه فقیرتر هستند، احساس انزوا می کنند.

ایجاد یک استاندارد این ایده را ترویج می کند که همه ما یکسان هستیم. کودکان از پیشینه‌های مختلف دور هم جمع می‌شوند و می‌توانند بلافاصله یکی از اعضای تیم خود را از روی لباس‌هایی که می‌پوشند شناسایی کنند و حس انسجام و اشتراکی را ایجاد کنند که با برداشتن لباس‌های فرم مدرسه از بین می‌رود.

بدون یونیفرم مدرسه، امکان تمسخر و مسخره کردن کودکان با یکدیگر افزایش می یابد عکس رادیو جیوه دار مردم برای بیان خود از لباس استفاده می کنند.

بچه ها در این زمینه تفاوتی ندارند. متأسفانه، وقتی کودکی خود را به شیوه ای متفاوت با دیگران بیان می کند، می تواند بین یک کودک و کودک دیگر تفاوت ایجاد کند. باز هم، این تفاوت ها را می توان با نابرابری های اجتماعی اقتصادی بین خانواده یک کودک و خانواده دیگر تقویت کرد.

به جای ایجاد حس اجتماعی و برابری با یونیفورم مدرسه، اجازه دادن به کودکان برای پوشیدن آنچه دوست دارند می تواند بین آنها اختلاف ایجاد کند.

اگر کودک احساس می کند که مناسب نیست، یا  مدل لباس با پارچه کرپ مازراتی جدیدترین و بهترین لباس را ندارد، می تواند به اعتماد به نفس او آسیب برساند.

عدم اعتماد به نفس می تواند یکی از مهم ترین موانع رشد تحصیلی باشد. معرفی یونیفرم مدرسه این احتمال را از بین می برد، به این معنی که فرزند شما نگرانی کمتری دارد و دلیل بیشتری برای اعتماد به نفس در کلاس دارد.

  • منابع:
    1. The Benefits of Schools Uniforms and Why Schools Have Them

  • تبلیغات: 
  1. تولید سوسیس های رژیمی با استفاده از رب گوجه!
  2. هواکش قوی که کل وسایل را بهم ریخت!
  3. پارچه مبلی که با نشستن بر روی آن رنگ عوض می کند!
  4. با کمک سیم مفتول می توان شاتل فضایی ساخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *